Nasz zespół

Właściciel – Małgorzata Paszkowska

Dyrektor Zarządzający – Robert Kolańczyk

Tel. 91 48 56 944

 

Biuro Handlowe Szczecin:

Zapytanie ofertowe:

biuro@okno-serwis.pl

 

p. Małgorzata Wieraszka – opiekun klienta/specjalistka ds. klienta kluczowego

tel. 91 484 86 44

kom. 517 139 161

wieraszka@okno-serwis.pl

 

p. Magdalena Lewczuk – opiekun klienta/specjalistka ds. inwestycji prywatnych

tel. 91 484 86 44

kom. 514 713 103

magda.lewczuk@okno-serwis.pl

 

p. Beata Lubaczewska – opiekun klienta/administrator sprzedaży

tel. 91 484 86 44

kom. 514 713 103

beata.lubaczewska@okno-serwis.pl

 

Biuro Handlowe EXPORT

ZAPYTANIE OFERTOWE

export@okno-serwis.pl

 

Magda Zawadzka – key account manager (język niemiecki i j. angielski)

Tel. +48 517 139 224

Mail: magda.zawadzka@okno-serwis.pl

 

Karolina Chreptowicz – key account manager (j. niemiecki)

Tel. +48 517 139 111

Mail: karolina.chreptowicz@okno-serwis.pl

 

Zespół SERWIS

Robert Kotowski – serwisant

Seweryn Kuś – serwisant