Realizacje

W ciągu ostatnich 16 lat braliśmy udział w realizacji wielu projektów budowlanych. Usługi naszej firmy zostały wybrane przez wielu inwestorów tak indywidualnych jak i inwestycyjnych. Byliśmy dostawcą pojedynczych elementów ale także kompleksowo wyposażaliśmy budynki we wszystkie elementy stolarki otworowej jak okna , drzwi, rolety, bramy garażowe oraz konstrukcje aluminiowe. Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia z wybranych realizacji, w których firma OKNO-SERWIS miała przyjemność uczestniczyć.  

 

Okna drewniane Szczecin

Firma OKNO-SERWIS obok realizacji nowych projektów zajmuje się także wymianą starych okien na nowe. Poniższa realizacja związana była ze zmianą funkcji budynku z mieszkalnej na biurową. Inwestor, znana na rynku firma brokerska branży ubezpieczeniowej, postawiła wysokie wymagania tak względem produktu jak i jakości prac montażowych. Okna drewniane firmy DRUTEX wykonane w systemie DJ-68 w pełni spełniły oczekiwania inwestora.

 

Szczecin – Płonia

Jednym z przykładów realizacji zlecenia dla budownictwa mieszkaniowego może być dostawa oraz montaż ponad 120 okien PCV wykonanych w systemie IGLO 5 firmy DRUTEX na budowę budynku wielorodzinnego w podszczecińskiej Płoni. Wszystkie okna dodatkowo zostały wyposażone w nawietrzaki ciśnieniowe VENTAIR.

 

Podańsko Veka

Ciekawy przykład realizacji z zastosowaniem okien energooszczędnych. Spełnienie norm wymaganych dla budynków energooszczędnych wymagało zastosowania okien o najwyższych parametrach izolacyjnych. Zastosowano okna w systemie VEKA ALPHALINE wyposażonych w szyby termoizolacyjne o współczynniku Ug=0,5. Montaż wykonany w technologii ILLBRUCK I3 z zastosowaniem folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych.

 

Hanover

Przykład kompleksowej realizacji na rynku niemieckim. Realizacja obejmowała dostawę wszystkich elementów stolarki otworowej w budynku. Poza oknami wykonanymi w systemie SCHÜCO SI 82 zamontowano sterowane elektrycznie, zintegrowane z oknami rolety nadstawne firmy PORTOS, drzwi zewnętrzne SCHÜCO z wypełnieniem FROHMASCO oraz bramę garażową firmy BIG TOR.

 

Budynek mieszkalny Isernhagen Niemcy

Dostawa 80 okien na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego jest przykładem realizacji zamówienia klienta inwestycyjnego na rynku niemieckim. Wysokie wymagania stawiane przez klienta spełniły okna wykonane w systemie SCHÜCO SI 82 zintegrowane z roletami VEGAS firmy VERTEX. Montaż właściwy dla ściany trójwarstwowej wykonany w technologii ILLBRUCK.

 

Zajazd Ustowo

Ciekawy przykład zastosowania okien PCV w starym, prawie 100 letnim budynku. Inwestor zaadaptował na potrzeby prowadzonej działalności stare budynki gospodarcze. Zastosowanie okien DRUTEX IGLO 5 z międzyszybowymi szprosami pozwoliło zachować charakter budynku przy jednoczesnym spełnieniu warunków dotyczących rozmiarów i funkcji szczególnie prezentowanych na zdjęciach drzwi zewnętrznych.

 

Dom jednorodzinny Dobra Szczecińska

Nasz salon dostarcza okna do wielu pobliskich miejscowości. W nowo wybudowanym domu jednorodzinnym w Dobrej Szczecińskiej zostały zamontowane okna wykonane w systemie VEKA PERFECTLINE. Nietypowe okna łukowe oraz zastosowanie szprosów międzyszybowych podkreślają ciekawą, tradycyjną architekturę.

 

Zabudowa tarasu

Wiele zapytań trafiających do naszej firmy dotyczy możliwości wykonania taniej ale jednocześnie bardzo estetycznej zabudowy niewielkiego tarasu. Prezentowane rozwiązane oparte jest na systemowych rozwiązaniach konstrukcji dachów firmy TS ALUMINIUM. Ściany boczne oraz drzwi wykonane w systemie ALUPROF MB 45.